Neztrácej Hlavu

Zdraví kapela Izabel s premiérou nového singlu Neztrácej Hlavu. Vás všechny, kteří sedíte doma, kteří se podílíte na řešení současné situace, tedy všechny zdravotníky, sociální pracovníky, prodavače, dobrovolníky, ale i politiky. Jednoduše všechny, kteří napomáhají brzkému konci tohoto období.

Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli, že plány, které jsme řadu měsíců připravovali, uskutečníme trošičku jinak. Natáčení videoklipů jsme museli přesunout stejně, jako veškeré akce, jejichž součástí jsme měli být. Právě proto vám nemůžeme nabídnout celkový výsledek tak, jak jsme ho původně  zamýšleli. I přesto nicméně doufáme, že vás naše nová tvorba, se kterou přicházíme právě teď, potěší!

První z řady singlů vám servírujeme právě v tuto chvíli. Píseň s názvem Neztrácej Hlavu už spousta z vás dobře zná! Skladba si prošla dlouhým procesem, během kterého jsme nehledali pouze osobitý zvuk, ale i lidi, se kterými na to všem budeme spolupracovat. Spojili jsme se tedy s brněnskými producenty Davidem Vonšíkem a Radkem Žákem, kteří nám pomohli píseň dodělat. Touto cestou bychom jim rádi poděkovali! Pevně doufáme, že vás tahle pecka bude bavit stejně, jako v průběhu koncertů! 

Tím však nekončíme. Na konci týdne se můžete těšit na naši první mezinárodní spolupráci. S polskou stranou pracujeme na společné skladbě, která vyjde již tento pátek s názvem Dva břehy!
A aby toho nebylo málo, v průběhu příštího týdne očekávejte druhý z řady singlů, podrobnosti si prozatím necháme pro sebe, brzy se však o ně s vámi podělíme – STAY TUNED! Jediné, co v tuto chvíli můžeme slíbit je, že to bude stát za to!

Sledujte náš Facebook, Instagram a samozřejmě novinky na našem webu

Těšíme se na vás opět z pódií!

Líbí se vám tento příspěvek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Komentáře

Izabel_logo_Final