Izabel jako předskokani Mirai

11.12.2019 V rokáči proběhla akce sponzorovaná společností Autobond group a.s. kde Izabel dělala předkapelu Mirai pro dobrou věc.

Sára Cieslarová a Izabel


Hlavní myšlenkou této akce bylo podpořit malou Sárinku. Teprve v jejich čtyřech měsících zjistili vrozenou vadu zrakového nervu s nenávratným poškozením sítnice obou očí – tedy úplná vrozená slepota. Společnost Autobond group a.s. tedy zafinancovala tuto skvělou akci. Společně s charitativními příspěvky, které se na akci vybíraly jsme jako kapela Izabel společně s Mirai mohli Sárince udělat alespoň něčím radost.

Průběh akce

Otevření Rokáče pro návštěvníky začalo od 19:00 s tím, že koncert Izabel začínal v 19:15. Pozvolna přicházeli fanoušci Mirai, ale také naši věrní fanoušci až z Českého Těšína, za co jsme nesmírně vděční! Už od poloviny koncertu nás poslouchalo 100 a více lidí. Další a další návštěvníci akce znamenali, že ke konci koncertu jsme rozhýbávali boky coverem skupiny Daft punk – Get lucky až 200 lidí.

Poprvé jsme do našeho koncertu zapojili naše nové výrobníky mlhy, které v kombinaci se skvělými světelnými efekty Rokáče nabudily skvělou atmosféru.

Pokud chcete jít na některý z našich koncertů, sledujte naši timeline s koncerty ZDE nebo náš Facebook či Instagram

Líbí se vám tento příspěvek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Komentáře

Izabel_logo_Final